Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

10 травня 2023 року Україна відзначила річницю з моменту старту програми «єВідновлення» – масштабної ініціативи, започаткованої урядом України з метою відновлення житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф.

За цей рік програма суттєво розвинулась та постійно вдосконалюється, надаючи тисячам українців, які втратили свої домівки, можливість отримати державну допомогу на ремонт або відшкодування за зруйноване майно.

Макарівська громада з перших днів активно долучилася до програми «єВідновлення» і стала одним із лідерів у її впровадженні.

Це стало можливим завдяки злагодженій роботі команди селищної ради, відповідальному ставленню до своїх обов’язків та чіткому керівництву процесом з боку мого заступника Анатолія Карбовського.

Завдяки спільним зусиллям мешканці нашої громади отримали 1446 виплат на поточні та капітальні ремонти, житлові сертифікати на купівлю нового житла та грошові компенсації на відбудову на загальну суму близько 1 млрд гривень.

Ці цифри свідчать про те, наша громада не лише активно використовує можливості програми «єВідновлення», але й робить все можливе, щоб кожна родина мала змогу якнайшвидше повернутися до свого дому.

Разом ми обов’язково відбудуємо Макарівщину та повернемо її мешканців до своїх оновлених домівок! 🇺🇦