Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Днями начальниця Макарівської ДПІ ГУ ДПС у київській області Лілія Джига провела чергову зустріч з фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку щодо застоування РРО та ПРРО.

В ході навчання посадовець нагадала платникам податків про виникнення з 01 січня 2022 року у них обов’язку застосовувати РРО та/або ПРРО відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг.

Лілія Джига детально роз’яснила новації Закону України від 30 червня 2023 року №3219-IX в частині застосування фінансових санкцій з 1 жовтня поточного року при порушенні норм розрахунків без застосування реєстраторів.

Також відмітила, що суб’єкти господарювання на свій власний вибір можуть використовувати або класичний, або програмний РРО залежно від потреб.

Насамкінець посадовець нагадала платникам про можливості електронних сервісів ДПС та призвала до максимального їх використання.