Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Під час проведення зустрічі з представниками бізнесу начальник Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілія Джига обговорила актуальну тему: «Подання звітності до податкових органів в електронному вигляді».
Вона звернула увагу присутніх та рекомендувала для уникнення черг всім суб′єктам господарювання переходити до більш сучасних та зручних способів звітування до податкових органів, а саме засобами електронного зв’язку.
Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг, як для платника податків, так і для контролюючого органу.

Перш за все платники податків заощаджують у часі (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію та витрачати час у чергах до «вікна» прийому звітності при поданні звітності, оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до податкового органу.

Всі звіти автоматично перевіряються на наявність арифметичних помилок та описок.

Платник отримує підтвердження доставки звітності ( висилається квитанція про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв’язку).

Також суб’єкти господарювання мають можливість провести звірки по платежах та відслідковувати наявність податкового боргу.

Для того, щоб подати звіт в електронному вигляді необхідно:

  • отримати безоплатно в Акредитованому центрі сертифікації ключів електронний цифровий ключ.
  • зареєструватися в Електронному кабінеті за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/ або будь–якій іншій системі з подання звітності.

Допомогу щодо роботи в Електронному кабінеті можна отримати в Макарівській ДПІ.