Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У заході взяли участь начальник ДПІ Лілія Джига та фізичні особи – підприємці.
Лілія Джига звернула увагу, що перевагами подання платниками податків звітності в електронному вигляді є економія часу на її подання, постійна актуалізація (оновлення) програмного забезпечення відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, захищення від несанкціонованих переглядів та втручань, арифметичний контроль за показниками податкової звітності, автоматичне створення архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Спосіб подання звітності засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису, є найбільш зручним та комфортним для платників податків, він спрощує та прискорює обслуговування платників.
З цією метою запроваджені та функціонують електронні сервіси, завдяки чому значно скорочується час необхідний на оформлення та подання звітності до органів ДПС, підвищується оперативність надання та якість звітності, знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів. Також, що дуже актуально в умовах карантину, зникає необхідність для платника безпосередньо відвідувати приміщення ДПІ для того щоб подати звітність.

Найпопулярнішим електронним сервісом є Електронний кабінет, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС і платників у режимі реального часу та який на сьогодні забезпечує повний спектр послуг для платників податків, як юридичних так і фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб – громадян.

Електронний кабінет – це інформаційно-телекомунікаційна система, створена для забезпечення реалізації платниками податків та державними органами своїх прав та обов’язків, визначених Податковим Кодексом України, в електронному вигляді. Офіційна сторінка електронного кабiнету https://cabinet.sfs.gov.ua
Через Електронний кабінет надано можливість електронного листування з контролюючими органами.

Круглий стіл пройшов у конструктивному форматі, де платники податків отримали відповіді на питання, які їх цікавили та друковану продукцію.