Рішенням виконавчого комітету від 17 червня 2021 року затверджено План заходів з підготовки проєкту бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.
Складання проєкту бюджету на 2022 рік має здійснюватися на підставі діючих положень бюджетно-податкового законодавства, а також з урахуванням Бюджетної декларації на 2022-2024 роки, схваленої Постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 № 548.
Під час складання видаткової частини проєкту бюджету громади на 2022 рік в першу чергу буде враховуватися потреба в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ громади відповідно до умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати і на проведення розрахунків за спожиті енергоносії.