Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Його основним завданням є забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами (ООП) на здобуття освіти у рівних з іншими учнями умовах. Для цього фахівці Центру не лише проводять комплексну оцінку розвитку дитини та забезпечують їй відповідний кваліфікований супровід, але й надають рекомендації закладам освіти щодо програми навчання та розроблення індивідуальних програм розвитку.

Фахівці ІРЦ здійснюють комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з ООП. І уже на її основі призначають індивідуальний кваліфікований супровід.
Важливим також моментом у роботі фахівців ІРЦ є надання консультативної, психологічної допомоги батькам дітей з ООП у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку їх дитини та підвищенні обізнаності щодо організації їх навчання та виховання.

У роботі закладу взяли участь спеціалісти Міжнародного Медичного Корпусу, які підготували тренінг «Стрес в умовах війни. Шляхи його подолання», де поділилися із присутніми теоретичними знаннями і практичними навичками, які отримали за період військових подій в Україні, навчаючись самі та надаючи допомогу всім, хто її потребує.