Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні, 20 жовтня, в нашій громаді відкрили «Чудо містечко» для найбільш уразливих людей похилого віку з числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни.

🏘 Дане містечко вперше відкрило свої двері для людей з півдня та сходу нашої країни, де населені пункти зазнають жорстоких обстрілів.

Воно стане місцем піклування, допомоги і підтримки найменш захищених літніх людей, які вимушені були залишити свої домівки.

Для потреб його мешканців на безоплатній основі будуть передбачені: стоматологічна клініка, перукарські послуги, центр гарячого харчування та кінотеатр.

Чому назвали саме «Чудо містечко»?
«Тому, що це слово означає саме те, що ми хотіли б для вас зробити, виповнити якусь вашу мрію, повернути те, що було так безжально і жорстоко у вас вкрадено і дати відчуття справжнього дива», – зазначив Лой Хенсен.

Такий масштабний проєкт став можливим завдяки нашій співпраці із нашим американським другом містером Хенсеном, який є головним донором БФ «До України з любов’ю».

Наша громада також перебувала під окупацією і ми маємо дуже багато руйнувань, ми так само зазнали горя як і всі, хто зараз перебуває в цьому містечку. Ми раді зустріти вас на теренах нашої Макарівської землі, раді, що ви стали частинкою нашої громади.

Звертаюся зі словами щирої вдячності до Містера Делл Лоя Хенсена, адже завдяки його безпосередній допомозі ми маємо таке чудове містечко і можемо надати прихисток для людей, які втратили своє житло.

Також хочу подякувати благодійному фонду «До України з любов’ю» за вашу роботу, яку ви провели задля того, аби люди і з інших регіонів України тут мали прихисток.

💙💛 Єднаймося навколо важливих справ, адже їх на сьогодні – чимало!

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова