Дата початку:02.08.2022

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради 02.08.2022 о 10:00 в смт Макарів (зала засідань Макарівської селищної ради)

Питання порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради:

1. Про виконання невідкладних заходів з ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель і споруд.
2. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024.
3. Про схвалення проекту рішення Макарівської селищної ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року».
4. Про внесення змін до рішення Макарівської селищної ради від 24.12.2021 № 369-14-VIII» Про бюджет Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
5. Про виділення коштів із резервного фонду бюджету Макарівської селищної територіальної громади у 2022 році.
6. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Макарівської селищної ради на друге півріччя 2022 року.
7. Про затвердження персонального складу Комісії з розгляду питань надання соціальної матеріальної допомоги мешканцям Макарівської селищної територіальної громади в новій редакції.
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 19.12.2020 № 013 «Про утворення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради».
9. Про затвердження персонального складу Комісії з організації складання додаткових списків громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів у населених пунктах Макарівської селищної територіальної громади у новій редакції.
10. Про присвоєння, зміну, коригування, анулювання адрес об’єктів нерухомого майна.
11. Про затвердження Положення про Модульне містечко для тимчасового проживання в смт Макарів по вул. Хмельницького Богдана, 66-А.
12. Про демонтаж засобів зовнішньої реклами на території населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади.
13. Про надання платних соціальних послуг Макарівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Макарівської селищної ради.
14. Про формування Реєстру житлових приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб, на території Макарівської селищної територіальної громади.
15. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Макарівської селищної територіальної громади благодійної допомоги.
16. Про затвердження Реєстру сімей, житло яких, що розташоване на території Макарівської селищної територіальної громади, знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, та відновлення якого є неможливим шляхом поточного або капітального ремонту чи реконструкції або є економічно недоцільним та які потребують забезпечення житлом.
17. Про затвердження протоколів Комісії виявлення майна, що знаходиться на території Макарівської селищної територіальної громади.
18. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
19. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії шляхом коригування Товариству з обмеженою відповідальністю «СЛОБОДА КО».