Дата початку:27.06.2022

27 червня 2022 року відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради.
Початок о 14.00 годині
Засідання буде проведено дистанційно в режимі відеоконференції.

Питання порядку денного позачергового засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради:

1. Про внесення змін до рішення Макарівської селищної ради від 24.12.2021 № 369-14-VIII» Про бюджет Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
2. Про затвердження персонального складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради у новій редакції.
3. Про затвердження переліку аварійно-небезпечних об’єктів, які підлягають демонтажу, ліквідації.
4. Про демонтаж об’єкта, зруйнованого внаслідок воєнних дій.
5. Про надання згоди на проведення реконструкції.
6. Про продовження терміну розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
7. Про присвоєння, зміну, коригування, анулювання адрес об’єктів нерухомого майна.