Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

20 січня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради. У ході засідання розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

☑️ Так, про свою роботу з профілактики злочинності та охорони громадського порядку прозвітували поліцейські офіцери громади Михайло Пінчук та Юрій Нечай.

☑️ В ході засідання члени виконавчого комітету:

🔹прийняли рішення про організацію харчування учнів і вихованців закладів освіти Макарівської селищної ради у 2023 році та, зокрема, встановили вартість харчування однієї дитини на день.

🔹схвалили проект Програми проведення робіт з обстеження будівель і споруд, пошкоджених та знищених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф, на території Макарівської громади на 2023 рік. Заходами Програми передбачено обстеження пошкоджених та знищених будівель і споруд, обстеження яких не було завершено у 2022 році. Крім того, враховуючи випадки нових обстрілів з боку агресора, програма передбачає заходи, пов’язані з обстеженням об’єктів, які можуть бути зруйновані або пошкоджені в майбутньому.

🔹внесли зміни до ряду Програм, а саме:

  • Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки;
  • Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

🔹затвердили види робіт та переліки об’єктів, на яких у 2023 році порушники за рішенням суду будуть виконувати громадські та суспільно корисні роботи.

☑️ Також члени виконавчого комітету заслухали звіт Начальника фінансового управління Тетяни Логвіної про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

☑️ З-поміж іншого членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктам нерухомого майна, погоджено розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та розміщення зовнішньої реклами.