Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

26 червня Вадим Токар, Макарівський селищний голова, провів засідання виконавчого комітету, на якому розглянули ряд важливих питань, що стосуються розвитку нашої громади.

ℹ️ Ось деякі з ключових рішень, прийнятих на засіданні:

⏺ Схвалено проект Програми розвитку просторового планування та містобудівної діяльності Макарівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки. Ця програма спрямована на вирішення питань раціонального використання територій, визначення черговості та пріоритетної забудови, а також на створення належних умов для життєзабезпечення населення.

⏺ Схвалено проект змін до ряду цільових програм. Ці зміни стосуються програм у сферах охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та інших важливих напрямків розвитку нашої громади.

⏺ Про заборону незаконної діяльності з виробництва асфальтобетонної суміші.

Селищна рада неодноразово зверталась до контролюючих органів щодо незаконної діяльності з виробництва асфальтнобетонної суміші на території селища Макарів.

Через численні скарги мешканців та відсутність належного реагування з боку контролюючих органів на звернення селищної ради, членами виконавчого комітету прийнято рішення зобов’язати власника земельної ділянки призупинити незаконну діяльність. А також, проектом рішення передбачено направити до відповідних органів, що здійснюють державний нагляд і контроль у цій сфері , вимогу щодо вжиття відповідних звходів.

⏺ Після громадського обговорення та врахування всіх пропозицій, членами виконавчого комітету затверджено Порядок організації поховання померлих і ритуального обслуговування населення на території нашої громади. Цей Порядок врегулює відносини між мешканцями громади та суб’єктами господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері ритуальних послуг, а також дозволить забезпечити належне утримання кладовищ.