02 лютого відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради.

В ході засідання комісії було об’єктивно розглянуто справи про адміністративні правопорушення, що вчинені на території Макарівської громади.

За результатами її роботи:

➡️ 5 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою територій населених пунктів, а саме: розміщення зовнішньої реклами без відповідного дозволу (3 особи) та здійснення торгівлі з рук у невстановлених місцях (2 особи) (відповідальність передбачена ст.152 КУпАП), та накладено штраф в розмірі 680,00 грн. та 1700,00 грн. (дві особи), а також 680,00 грн. та 1360,00 грн. відповідно;

➡️ відносно 2-х осіб розгляд справ про адміністративне правопорушення відкладено за клопотанням осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП;

➡️ 2-х осіб (працівників магазинів в населених пунктах с. Комарівка,
с. Ситняки) притягнуто до адміністративної відповідальності за торгівлю алкогольними напоями у заборонений час доби та продаж їх особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця (відповідальність передбачена за ч.2 ст.156 КУпАП), та накладено штраф в розмірі 6800,00 грн. та 13600,00 грн. відповідно.

❗️Нагадуємо, що за порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування, окрім іншого, правил торгівлі алкогольними напоями та передбачено штрафи в розмірі від
6 800, 00 грн. до 13 600, 00 грн.

❗️Звертаємо увагу, що відповідно до розпорядження голови Бучанської районної військової адміністрації Київської області заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у період комендантської години та на постійній основі – особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представників добровольчих формувань, які залучені до несення служби.