Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Вчора відбулося чергове засідання Макарівської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні заслухано доповіді про План роботи Макарівської селищної комісії з питань ТЕБ та НС за 2022 рік та про виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Члени комісії погодили Перелік потенційно-небезпечних об’єктів на території громади.

Задля недопущення негативних (руйнівних) наслідків при проходженні весняної повені та дощових паводків комісією затверджено План основних заходів, створено оперативний штаб для керівництва роботами з підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2023 році, затверджено його склад та регламент роботи.

Також затверджено План організаційних і практичних заходів Макарівської селищної ради, організацій та установ щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

На засіданні розглянуто питання щодо стану утримання захисних споруд цивільного захисту, проведення їх технічної інвентаризації, а також забезпечення безпеки учасників освітнього процесу.

Спільно з представниками ДСНС напрацьовано ряд доручень щодо покращення технічного стану джерел зовнішнього протипожежного постачання на території Макарівської селищної територіальної громади.