Вчора відбулося друге засідання комісії КОВА з питань надання та відновлення житла, зруйнованого внаслідок бойових дій на території Київської області

Станом на зараз у межах виділеного фінансування Київською ОДА є можливість придбати для громадян, які втратили житло 72 квартири та збудувати 70-75 приватних будинків (залежно від площі) на всю Київську область.

Із них 10 індивідуальних житлових будинків передбачили для мешканців Макарівської громади.

Враховуючи масштаби руйнувань, що зазнала наша громада, а це 585 повністю зруйнованих приватних будинків – це не вирішує проблем всіх жителів.

Ми розуміємо, що наразі кошти держава витрачає на оборону нашої країни, тому робимо все можливе, щоб відшукати додаткові джерела фінансування для відбудови зруйнованого житла в громаді.

☝🏻На комісії зауважили, що першочергово житло за обласними програмами отримуватимуть родини загиблих захисників та багатодітні сім’ї.

❗️Вже наступного тижня буде відомо чиї саме заявки будуть погоджені.