27 вересня під головуванням заступника селищного голови Юрія Мілєва відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання розглянули ряд важливих питань, зокрема, про стан готовності об’єктів комунального, паливно-енергетичного господарства громади до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2022/2023 років, про забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти, охорони здоров’я і соціальної сфери та інше.

📌 Комісією підведено підсумки роботи робочої групи щодо обстеження стану підприємств централізованого та нецентралізованого питного водопостачання.

📌 Двом закладам загальної середньої освіти Забуянському та Липівському ліцею надано дозвіл змінити форму навчання з дистанційної на змішану.

📌 Також на виконання заходів Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Макарівської селищної територіальної громади на 20222-2024 роки, прийнято рішення закупити будівельні матеріали для надання допомоги постраждалому населенню у відбудові пошкоджених будівель та споруд.

📌 Комісією затверджено перелік пунктів обігріву, з яким можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради.

📌 Директорами КНП «Макарівський центр ПМСД» та Фастівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» надано інформацію щодо протиепідемічного стану на території громади, пов’язаного із гострою респіраторною хворобою COVID-19. Доповідачі зазначили, що ситуація залишається тривожною, оскільки рівень захворюваності на території громади почав зростати з другої декади вересня, проте знаходяться на piвнi, нижчому вiд середньо обласного показника.

☝️Наголошуємо, що в громадi функціонує Центр вакцинацii на територii нашої лікарні та чотири пункти щеплень на базі амбулаторій (Калинівська, Копилівська, Забуянська, Плахтянська), в яких в достатній кількості доступні вакцини для вакцинації нашого населення. Також в Центрі наявний препарат для лікування COVID -19 та швидкі тести, які кожен пацієнт може отримати безкоштовно, звернувшись до свого сімейного лікаря.