Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради, яке провела заступник селищного голови Лариса Омельченко.

У ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли рішення з 63 –ьох питань порядку денного, серед яких:

☑️ Затвердили:

🔘 рішення комісії про надання компенсації ще 18 мешканцям громади за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російською федерацією проти України по програмі єВідновлення;

🔘 перелік аварійно-небезпечних об’єктів, які були зруйновані внаслідок російської агресії, а це ще 63 індивідуальні житлові будинки у нашій громаді та прийняли рішення про їх демонтаж (ліквідацію).

🔘 Положення про Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення населення Макарівської громади, будівництво якої буде здійснюватись відповідно до затвердженого проекту. До складу системи оповіщення увійде апаратура зв’язку та оповіщення, яку буде встановлено у 28 найбільших населених пунктах громади. Впровадження в громаді цього проекту дасть можливість забезпечити своєчасне та якісне доведення сигналів оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій до керівного складу сил цивільного захисту та населення.

☑️ Також члени виконавчого комітету розглянули питання, що стоються соціального та правового захисту дітей та прийняли позитивні рішення.