Вчора, 27 вересня, під головуванням селищного голови Вадима Токаря відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради.

У ході засідання розглянуто 26 питань порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

✅ Члени виконавчого комітету внесли зміни до ряду Програм, зокрема:
● Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, змінами до якої передбачено виділення коштів на відновлення шляхом капітального ремонту або реконструкції, будівель, що зазнали руйнувань, та закладення до місцевого матеріального резерву пально-мастильних матеріалів;
● Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, змінами до якої передбачено забезпечення добровольчого формування автомобільним транспортом за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

✅ Внесли зміни до бюджету Макарівської селищної територіальної громади та прийняли рішення, яке дозволить належним чином організувати проходження бюджетного процесу під час підготовки бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

✅ Також членами виконавчого комітету прийнято низку рішень, що стосуються обліку громадян, які потребують покращення житлових умов.

✅ Встановлено тарифи на теплову енергію на плановий період ряду суб’єктів господарювання.

✅ Затверджено перелік аварійно небезпечних об’єктів та прийнято рішення про їх ліквідацію та частковий демонтаж.

✅ З-поміж іншого члени виконавчого комітету прийняли рішення про присвоєння адрес об’єктів нерухомого майна, погодження та продовження терміну розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

✅ З метою захисту особистих та майнових прав, інтересів повнолітніх та неповнолітніх осіб прийнято ряд рішень щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та доцільності призначення опікуна повнолітній недієздатній особі.