Сьогодні, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лариси Омельченко відбувся заключний етап засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради.

Члени конкурсної комісії заслухали конкурсну пропозицію та провели співбесіду з кандидатом на посаду Галиною Романенко.

Проаналізувавши конкурсну пропозицію Галини Романенко та оцінивши її здатність висловлювати свої думки, уміння викладати інформацію, комунікабельність, тактовність, ділові та вольові якості, готовність брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, виявляти творчий підхід до роботи, доброчесність, емоційну врівноваженість, конкурсна комісія визнала Романенко Галину переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради.

Відеофіксація презентації конкурсної пропозиції та співбесіди з Романенко Г.О. претендентом на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Макарівської селищної ради: