Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 р. № 303 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» відділ державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради повідомляє Данів Івана Івановича про розгляд комісією щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності звернення юридичної особи про перевірку законності будівництва за вх. № 1 від 18.01.2022р.

Місце засідання комісії: приміщення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. О.Довженка,18, смт Макарів.
Час засідання комісії: 26.01.2022 р. на 11 год. 00 хв.

Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати за тел. (04578) 60818 у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Макарівської селищної ради Київської області по вул. Довженка, 18, смт Макарів.