Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

14 червня для відвідувачів відкрила свої двері оновлена Червонослобідська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

До 2022 року в селі Червона Слобода функціонувала амбулаторія, проте її довелося закрити через неможливість забезпечити в існуючому приміщенні виконання вимог законодавства до медичних закладів щодо інклюзії.

Наразі нова амбулаторія розміщена на першому поверсі адміністративної будівлі в центрі села Червона Слобода. Даний медичний заклад буде обслуговувати понад 3000 пацієнтів із 9 населених пунктів нашої громади.

До складу амбулаторії входять: реєстратура, кабінет сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет для жінок та лабораторний кабінет. В умовах амбулаторії діти і дорослі зможуть пройти огляд і лікування сімейного лікаря, отримати направлення на консультацію до вузьких спеціалістів, рецепти на медикаменти за програмою «Доступні ліки» та для пільгової категорії пацієнтів.

На виконання ремонтних робіт кошти було виділено з бюджету Макарівської селищної територіальної громади.

В амбулаторії є все необхідне для діагностики та прийому пацієнтів: нові меблі, медобладнання та інвентар. Для доступності осіб з особливими потребами, будівля облаштована пандусом та спеціальною туалетною кімнатою.

Впевнений, що відкриття оновленої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги для мешканців південно-західної частини громади.

Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків – є пріоритетом для нас.