🏐Минулими вихідними на майданчиках центру пляжних видів спорту «СЕТ» були проведені традиційні 8-мі щорічні змагання: Відкритий кубок м.Києва з пляжного волейболу: «Меморіал Володимира Юрчика».

«Меморіал Володимира Юрчика» проводиться на вшанування пам’яті активного учасника волейбольного руху в Україні – Володимира Володимировича Юрчика (03.06.1994-14.08.2014), нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), та всіх героїв – загиблих і живих, що мужньо боронили й боронять волю України.

🤾‍♂️У цьому змаганні взяв участь тренер з волейболу ФСК «Макарівська громада» Артем Гаркушин.

📌Команда спортсмена зайняла 5-те місце.

Попри те, що призове місце наш земляк не посів, він здобув безцінний досвід участі в змаганнях та побудови стратегії гри, щоб ділитися ним з вихованцями секції волейболу.