Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Останнім часом я багато інформував про динаміку проведення ремонтів у багатоквартирних будинках громади. Для нас це дуже важливо, бо кожний такий ремонт – це крок до налагодження життя, до вирішення житлових проблем конкретних сімей.

Сьогодні ще одна потужна новина для нашої громади і наших мешканців, яка є важливим результатом тривалої роботи.

Більше 113 млн. гривень виділено для капітального ремонту наших багатоквартирних будинків, які розташовані у Макарові.

Це п`ятиповерховий 2-х секційний житловий будинок по вулиці Димитрія Ростовського, 62 та багатоквартирний житловий будинок за адресою Проектна, 10. Обидва будинки суттєво постраждали під час активних бойових дій у березні 2022 року.

На жаль, деякі процеси щодо відбудови нашої громади дякуючи бюрократичним процедурам та і реальним технічним особливостям можуть тривати достатньо довго. Ми місяцями проходимо довгий шлях від обстеження об’єкту крізь стоси документів до готового проекту, а потім ще один шлях через безліч кабінетів до реального рішення про фінансування. Дякую всім причетним, хто вчергове відкрив двері цих кабінетів, вислухав і посприяв якнайшвидшій можливості розпочати відбудову цих будинків.

Постраждалих об’єктів, серед яких і житло, і інфраструктура, багато – це для вас не новина. Всі ці об’єкти на постійному контролі місцевої влади, ми методично і системно йдемо до ефективного відновлення всіх постраждалих будівель.

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова