Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Продовжуємо працювати над відновленням корпусів Макарівської багатопрофільної лікарні, які були пошкоджені у березні минулого року під час активної фази бойових дій на території нашої громади.

Минулої середи відбулося розкриття тендерних пропозицій та оприлюднення ціни від трьох учасників тендеру. До кінця місяця плануємо обрати переможця, який виконуватиме роботи з розробки проектної документації, проходження експертизи, здійснення авторського нагляду, а також поставки матеріалів та безпосереднього виконання робіт з відновлення терапевтичного та поліклінічного корпусів. Активну підтримку нашій команді в реалізації проєкту надає експерт консалтингової компанії «Гарде» Андрій Удовик.

Макарівська багатопрофільна лікарня щорічно надає медичну допомогу близько 34 тисячам пацієнтів. Відновлення та тепломодернізація корпусів лікарні за європейськими стандартами – надійний фундамент, який дозволить нашим громадянам отримувати більш якісні медичні послуги в сучасних комфортних умовах.

Дякуємо нашим партнерам, Європейському Союзу та НЕФКО, за допомогу у відновленні та покращенні якості життя в нашій громаді!