Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відбулася перед-тендерна зустріч щодо проведення робіт з капітального ремонту та термомодернізації ліцею №2. Роботи здійснюються в рамках проєкту “Підтримка ЄС з відновлення Макарова/Support for Rehabilitation in Makariv”, який фінансується @EuropeanUnioninUkraine та реалізується під управлінням @NefcoinUkraine. У заході взяли участь шість потенційних учасників тендеру, представники Макарівської селищної ради, групи реалізації проєкту та відділу освіти.
 
Планується, що роботи з реконструкції будівлі для підвищення її функціональності та ефективності розпочнуться у другому семестрі поточного навчального року та триватимуть шість місяців. Вони включатимуть в себе утеплення та оздоблення фасадів, заміну вікон та покрівлі, вхідних груп, систем внутрішніх інженерних мереж, облаштування інклюзивного класу, внутрішні оздоблювальні роботи в приміщенні ліцею, збільшення площі та оснащення всім необхідним підвального приміщення для виконання ним функції укриття. Також заплановані роботи з благоустрою території.
 
Ми пишаємося тим, що можемо зробити крок у напрямку поліпшення умов навчання учнів та вчителів Макарівського ліцею №2 завдяки цьому проєкту. Рухаємось за планом та очікуємо позитивних результатів для нашої громади!