Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У нашій громаді завершені роботи з “швидкого відновлення” закладів охорони здоров’я громади, які були пошкоджені в результаті бойових дій, спричинених збройною агресією російської федерації. Це – 4 фельдшерсько-акушерських пункти (с. Липівка, с. Королівка, с. Ситняки, с. Рожів), 2 фельдшерські пункти (с. Ферма, с. Березівка), 2 амбулаторії (с. Андріївка, с. Забуяння) та операційна Макарівської лікарні.

🤝 Реалізація цього Проекту стала можливою завдяки співпраці міжнародної медичної гуманітарної організації Medecins Sans Frontieres (“Лікарі без кордонів”) та Макарівської селищної ради в рамках укладеного меморандуму про взаєморозуміння, а також БФ “Відбудуй Макарів”.

Зокрема, в закладах були замінені пошкоджені вікна, двері, відновлено роботу систем теплопостачання, відремонтовано покрівлю тощо.

☝️ Зазначимо, що саме Medecins Sans Frontieres після закінчення бойових дій були одними з найперших, хто прийшов на допомогу та надавав первинну медичну допомогу та психологічну підтримку мешканцям нашої громади.

Цінуємо таку підтримку та дякуємо міжнародній організації Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières за допомогу у відновленні закладів охорони здоров’я нашої громади.