Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

На Макарівський ліцей №2, який був частково пошкоджений у результаті бойових дій, чекає капітальний ремонт та термомодернізація. Вчора, 12 вересня, був оголошений тендер на обрання підрядника.

Торік в ліцеї вже були проведені поточні невідкладні ремонтні роботи, які дозволили відновити навчальний процес, однак будівля потребує більш суттєвого капітального ремонту.

«Наші діти заслуговують на те, щоб отримувати якісні знання та навчатись в сучасних безпечних будівлях. Завдяки допомозі міжнародних партнерів громада отримає оновлену школу, відремонтовану за європейськими будівельними та екологічними стандартами. Окрім того, ми зможемо розширити наявне укриття, щоб більше дітей змогли одночасно перебувати в безпечному місці без відриву від навчання», – зазначив селищний голова Вадим Токар.

Капітальний ремонт ліцею триватиме пів року та передбачає: утеплення та оздоблення фасадів, заміну вікон та покрівлі, вхідних груп, систем внутрішніх інженерних мереж, облаштування інклюзивного класу, внутрішні роботи з оздоблення приміщень ліцею, збільшення площі та оснащення всім необхідним підвального приміщення, яке виконує функцію найпростішого укриття. Також будуть проведені роботи з благоустрою території.

Роботи розпочнуться у другому семестрі поточного навчального року в межах проєкту “Підтримка ЄС з відновлення Макарова/Support for Rehabilitation in Makariv”, який фінансується Європейським Союзом та реалізується під управлінням НЕФКО.

Про подальший перебіг проєкту будемо регулярно інформувати у майбутніх публікаціях.