Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Минулого тижня в рамках підписаної угоди про стратегічне партнерство, за запрошенням мера Вандліца Олівера Борхерта, з робочим візитом Макарівський селищний голова Вадим Токар разом із заступниками відвідав місто Вандліц.

Наші колеги підготували для нас цікаву та ознайомчу програму: поспілкувалися з українськими біженцями, що проживають у Вандліці, відвідали дитсадок «Вальджгейстер» у Столзенхагені, станції добровільної пожежної команди та смітєпереробне підприємство. Також колеги познайомили з роботою муніципалітету.

За підсумками візиту маємо домовленості з німецькими колегами про наступні кроки стратегічного партнерства та конкретні проекти допомоги у ліквідації наслідків збройної агресії рф, зокрема, відбудові багатоквартирного житлового будинку та дитячої бібліотеки. Також обговорили можливість допомоги у вирішенні проблеми поводження з відходами у нашій громаді.

Вдячні німецьким друзям за гостинність та допомогу у відновленні нашої громади під час ліквідації наслідків військової агресії російської федерації.