Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Вже деякий час ми працюємо над розробкою нових маршрутів, які мають сполучити населені пункти громади між собою та з центром громади – селищем Макарів.

Для цього ми ретельно проаналізували потреби мешканців громади, взяли до уваги зауваження старост та вивчили існуючу мережу маршрутів руху громадського транспорту.

В результаті визначено потребу у чотирьох приміських автобусних маршрутах загального користування, а саме: Макарів-Мар’янівка, Макарів-Пашківка (через Людвинівку), Макарів-Мотижин (через Копилів) та кільцевий автобусний маршрут Макарів-Завалівка-Небелиця-ЖК «Пейзажні озера» (Калинівка)-Макарів.

Спеціально створена комісія селищної ради вже обстежила визначені напрямки та зробила висновки щодо якості доріг та рівня облаштування цих доріг зупинками громадського транспорту та необхідними дорожніми знаками.

За результатами такої перевірки комунальним підприємством «Карашин-сількомунгосп» Макарівської селищної ради проведено закупівлю чотирьох зупинок громадського транспорту та 41 дорожнього знаку, які будуть встановлені найближчим часом.

Паралельно з підготовкою маршрутів, ми готуємось і до проведення конкурсу з визначення автоперевізника на цих маршрутах, для цього виконавчий комітет Макарівської селищної ради вже прийняв відповідне рішення.

Сподіваємось у якомога короткі терміни завершити всі організаційно-правові питання після чого жителі громади зможуть користуватись послугами пасажирських перевезень на нових маршрутах.