Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

На жаль, під час активної фази оборони Макарівщини в березні цього року було значно пошкоджено міст над трасою М-06, яку називають Житомирською.

Дана транспортна споруда давала можливість як пішохідного так і автомобільного пересування трасою Т-10-19. Після закінчення бойових дій в Київській області міст було підірвано у зв’язку з неможливістю його ремонту, що значно ускладнило пересування даною ділянкою дороги.

Наші мешканці та громадяни, які їдуть нашою громадою, змушені долати зайвих 7 кілометрів шляху кожного разу, коли вони перетинають Житомирську трасу або повертають з траси у бік Бишева чи Макарова.

В зв’язку з цим, ми неодноразово звертались до Служби автомобільних доріг України та інших владних структур з проханням розглянути можливість встановлення тимчасового світлофора на перетині траси М-06 та Т-10-19.

На сьогодні вже є розроблена проектна документація щодо облаштування тимчасового світлофорного вузла, яка знаходиться на погодженні у Департаменті патрульної поліції.

Після узгодження цієї документації проект буде реалізовано у найкоротші терміни.

Після нашої перемоги ми обов’язково відновимо всі інфраструктурні об’єкти, але вже зараз пересування для людей і транспорту треба полегшити і це буде зроблено.