🍀 Трійця або Зелені Свята – одне з найвеличніших свят на Україні, своєрідний гімн природі, свідчення нашого поклоніння перед її життєдайною силою. Свято Трійці встановлено на честь Бога Отця, Бога Сина і Богодуха Святого. За звичаєм, напередодні свята, люди прикрашають хати та двори зеленим гіллям (клечанням), а долівку встеляють пахучими травами.

📖 У дитячому відділі КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради розгорнуто виставку – інсталяцію «Трійця – свято початку літа», на якій бібліотекар Климюк Катерина ознайомила юних читачів з історією та традиціями святкування Зеленої неділі.

Діти дізнались безліч цікавих фактів про свято Трійці, у тому числі, почули легенди та оповідки про «русалчин» тиждень. Крім цього, кожен бажаючий міг створити свою неповторну святкову композицію із духмяних трав і квітів.