Шановні військовослужбовці, захисники України!

Вітаємо вас з професійним святом ─ Днем Збройних сил України!

Цьогоріч ми відзначаємо 30-річчя створення Збройних сил України, за плечами яких славні звитяги козацтва та наших пращурів, що здобували перемогу над загарбниками українських земель. В роки випробувань, що лягли на плечі військовослужбовців, українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

У цей день також згадуємо захисників України, які віддали життя заради цілісності кордонів нашої держави! Це кращі сини нашої держави, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті мешканців Макарівської громади!

Дякуємо за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО/ООС, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаємо нашим захисникам віри у перемогу та завжди повертатися додому живими!