Всього за чотири місяці 2023 року в ЦОП Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області отримали 1227 звернень щодо надання адмінпослуг, з яких значна частка займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. У січні – квітні поточного року було надано 632 такі послуги.

Також не втрачають актуальності такі послуги, як отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків й надання витягу з реєстру платників податків. Таких послуг у поточному році було надано 150 та 140 відповідно.

Крім того, послугу реєстрації РРО, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок отримали 144 платники податків.

Звертаються також платники до ЦОП за отриманням таких послуг, як реєстрація платника єдиного податку, підтвердження статусу податкового резидента України тощо.

Також в приміщенні ЦОП розміщено стенди, на яких міститься інформація щодо переліку послуг, що надаються платникам податків та порядок їх надання, зразки відповідних документів, а також актуальна інформація про зміни в чинному законодавстві.

Крім того, в ЦОП платники та громадяни можуть отримати консультаційну допомогу та ознайомитись як дистанційно отримати довідки, подати звітність в електронному вигляді та інше.