Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що починаючи з 01.08.2023 року суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язані проводити розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій чи програмних РРО.

Для проведення розрахунків суб’єкт господарювання обирає самостійно – РРО чи ПРРО він буде застосовувати. Податкова служба пропонує платникам податків до застосування безкоштовне ПРРО від ДПС, функціонал якого відповідає законодавчим вимогам, а придбання, оновлення та застосування не потребує витрат та спеціальних навичок користувача. Він розміщений у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах.

Отримати роз’яснення щодо реєстрації РРО/ПРРО, з інших питань, пов’язаних із застосуванням РРО/ПРРО, можна за телефоном: 0457860313. Звертаємо увагу, що подати заяву для реєстрації РРО до контролюючого органу можна в електронній або паперовій формі, а для реєстрації ПРРО – виключно в електронній формі.