Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що фізична особа – благодійник – для включення до реєстру волонтерів має подати до контролюючого органу, у електронній чи паперовій формі заяву за встановленою формою із зазначенням реквізитів рахунків, відкритих у банках на ім’я такого волонтера, що призначені для здійснення благодійної діяльності.

Така заява у електронній формі може бути подана через Електронний кабінет. Скористатись зазначеним сервісом зможуть особи, які мають електронний цифровий підпис, отриманий у будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Подання заяви про включення до Реєстру волонтерів в електронній формі в Електронному кабінеті можливо у режимі «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або у «Введення звітності» режиму «Додатково».

Для подання заяви потрібно: пройти ідентифікацію; увійти до особистого кабінету; обрати режим «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або заповнити форму F1308302 у «Введення звітності» з режиму «Додатково»; підписати та надіслати заяву до контролюючого органу.