Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

З нагоди 100-річчя з дня народження нашого видатного земляка, письменника Віталія Кулаковського в дитячій бібліотеці учні 9-их класів Макарівського ліцею №1 зустрілися з Ларисою Кулаковською, дочкою письменника, кандидатом історичних наук, завідувачкою Археологічним музеєм Інституту Археології НАН України та Віталієм Гедзом, директором Макарівського історико-краєзнавчого музею.

👫 Діти з цікавістю слухали спогади Лариси Віталіївни про життєвий та творчий шлях батька, про їхню родину. Наукова та літературна спадщина Віталія Кулаковського дає широке поле для роздумів над процесами минулого України та їх роллю в сучасному житті. Його творчий доробок складають десять історичних романів та повістей. Він є автором близько 150 наукових статей та учбово-методичних посібників. Під його редакцією було видано 20 томів «Історії міст та сіл Української РСР».

З розповіді Віталія Гедзя присутні дізналися про те, що Віталій Кулаковський був на примусових роботах в Бельгії та звільнений від них американськими військами. У фільтраційній справі (зберігається в ДАКО) зазначено: «український націоналіст, взяти під контроль».