Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.

У Заяві зазначаються обов’язкові відомості, серед них, зокрема, місце провадження господарської діяльності.
У разі зміни місця провадження господарської діяльності платники єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни подають Заяву.

Платники єдиного податку третьої групи у разі зміни місця провадження господарської діяльності Заяву подають не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Інформація щодо місця провадження господарської діяльності вноситься до реєстру платників єдиного податку.
ФОП – платник єдиного податку, яка планує здійснювати зовнішньоекономічну діяльність повинна у строки, встановлені ПКУ, подати Заяву з позначкою «Внесення змін».

У полі 6 «Місце провадження господарської діяльності», в якому повинна зазначатися інформація, зокрема щодо області, району, населеного пункту, вулиці, номеру будинку/офісу/квартири, індексу, така особа заповнює лише графу «Область, район, населений пункт», в якій зазначається: «Виконання робіт чи надання послуг за межами України (експорт)» та/або «Поставка товарів за межами території України (експорт)».

Інші графи поля 6 Заяви не заповнюються.