Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

❗️Громадська організація “Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб” запрошує ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родини до участі у Програмі підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин #МріїБезМеж.

Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

#МріїБезМеж – безкоштовна навчальна програма для ветеранів, які бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір працювати із своєю кар’єрою/маю намір змінити місце роботи.

#МріїБезМеж – тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами у часи невизначеності.

👉 Якщо ви:
▫️є громадянином/кою України (адже це наша superpower);
▫️ маєте бізнес-ідею і не боїтесь мрії втілювати в життя;
▫️ маєте намір працювати із своєю кар’єрою/маєте намір змінити місце роботи;
▫️ маєте високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

КОЛИ І ДЕ❓
Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 14-17 червня 2024 року.

На період проведення заходу організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.

👉 Відбір учасників відбуватиметься на основі якісної заявки, яку ви можете знайти за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOCGl868_vVD5Z_nMn6sPAwkSc7yAtbn4wOeiTNJfrNuf2rw/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3_zm-T5DypDan9a7BkXg3i96xFqGtL7odYNWb7RUqoZfhUq-qMgr8-1fc_aem_AR9uSormE8QF12Ccj3expcGEneihCkcJ44t378GHUUHLXWsyDjlASGW4uOpu1VA9LDy2eBmI6ddvwoYh8zBCQ3c4