Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці пропонуємо жителям Макарова чудову ідею – відвідати унікальну виставку старовинних предметів побуту та народного одягу “Із бабусиної скрині “. Експозиція складається з речей та предметів, які використовувались у побуті мешканців Київської, Волинської, Вінницької областей. Ці речі зберігаються в родині Наталії Григоренко – бібліотекаря с. Великий Карашин, як великий скарб та передавались від покоління до покоління.
У кожного з експонатів є своя “історія життя”. Вони донині зберігають тепло людських рук і хатній дух, створюючи в бібліотеці своєрідний світ народної культури. Розглядаючи експонати, у відвідувачів буде можливість не тільки поповнити знання з історії, але й познайомитись з цікавими книгами про українські традиції та звичаї, минувщину нашого краю. Ця виставка дозволяє відчути гордість за своїх предків та приналежність до національної культури великого українського народу.
Виставка працюватиме з 11 жовтня до 31 жовтня в бібліотеці для дітей за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 36.
Чекаємо щоденно з 8 год. до 17 год.