У зв’язку зі стрімким підвищенням захворюваності на грип, ГРВІ та COVID – 19, Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради запроваджено щоденний моніторинг захворюваності дітей та працівників у розрізі закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади.

Станом на 27.01.2022 зафіксовані поодинокі випадки захворюваності на COVID – 19 та ГРВІ серед здобувачів освіти та працівників освітніх закладів. Окремі класи та групи переведено на дистанційне навчання.

У разі значного зростання захворюваності серед дітей та працівників закладів освіти буде прийняте офіційне рішення щодо їх подальшої роботи та повідомлено громадськість.

Міністерством освіти і науки України рекомендовано утриматись від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у закладах освіти, організованих екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів у туристичні подорожі тощо.

З метою запобігання поширенню інфекційних захворювань серед учасників освітнього процесу просимо неухильно дотримуватися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».