Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

19 серпня 2021 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради в ході якого було розглянуто 6 протоколів про адміністративне правопорушення:

• 4 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», з яких:
2 протоколи складені працівниками ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» відносно мешканця с.Андріївка (вивіз і викидання побутових відходів у не відведеному для цього місці) та відносно жителя с.Забуяння (виконання земельних робіт по облаштуванню каналізації на прилеглій території без дозволу, виданого в установленому законодавством порядку);
1 протокол складений працівниками відділення поліції № 3 Бучанського районного управління поліції, відносно жителя с.Забуяння (спалювання сміття) ;
1 протокол складений головним спеціалістом відділу контролю за благоустроєм Солом’янської в місті Києві державної адміністрації, відносно жителя с.Копилів (розміщення на тротуарі торгівельного лотка без відповідної дозвільної документації).

• 1 протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.156 КУпАП складений працівниками відділення поліції №3 Бучанського районного управління поліції відносно жителя с.Людвинівка за продаж слабоалкогольного напою неповнолітній особі;
• 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» – складений працівниками відділення поліції №3 Бучанського районного управління поліції відносно жителя с.Гавронщина.

За результатами роботи комісії:

2 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340, 00 грн. (житель с. Забуяння) та 680,00 грн. (житель с. Андріївка) відповідно.
1 справу про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП закрито у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення (відносно жителя с. Забуяння, спалювання сміття).
1 справу про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП повернуто на доопрацювання (відносно жителя с. Копилів).
1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.180 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 136 грн.
1 справу про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.156 КУпАП закрито у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.