Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

25 жовтня відбулося засідання Комісії з визначення збитків, які будуть заподіяні власникам землі та землекористувачам у зв’язку з будівництвом Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва (ділянка від автодороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автодороги Київ – Чоп (М-06).
До складу Комісії зокрема входять представники Бучанської райдержадміністрації, Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, ДП «Київське лісове господарство», ДП «Макарівське лісове господарство», ДП «Клавдієвське лісове господарство», Макарівської, Немішаївської, селищних територіальних громад, Дмитрівської сільської територіальної громади, Служби автомобільних доріг у Київській області.
Було обговорено питання визначення збитків, що будуть заподіяні державним підприємствам, та організаційні заходи щодо роботи Комісії.
За результатами домовилися до наступного засідання комісії підготувати вихідні матеріали усіх зацікавлених сторін для детального розгляду та затвердження.