26 серпня під головуванням заступника селищного голови Богдана Живаги відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Макарівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року.
На засіданні розглянуто питання про стан підготовки закладів освіти Макарівської громади та КЗ МЦ «Промінь надії» до роботи в осінньо-зимовий період. Також порушувався ряд нагальних питань, які потребують особливої уваги.
До участі у засіданні було запрошено: державного інспектора з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Держенергонагляду України в Київській області Лапікову Марію Миколаївну, менеджера Вишгородського відділення АТ «Київоблгаз» та керівники суміжних підприємств – постачальників теплової енергії.
По завершенню засідання були визначені основні задачі. Зокрема йшлося про забезпечення об’єктів освіти дровами, вугіллям. Розглядалися можливі варіанти щодо альтернативних видів палива. За словами заступника селищного голови Б.Живаги на наступних засіданнях членами робочої групи розглядатиметься стан підготовки до опалювального періоду по-об’єктово. Також відбудуться традиційні об’їзди населених пунктів Макарівської громади з метою об’єктивної оцінки щодо проведення підготовчої роботи.