Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

17 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради, на якому було розглянуто 45 питань порядку денного.

В ході засідання начальник фінансового управління Логвіна Т.В. прозвітувала про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 рік.

Членами виконавчого комітету схвалено Прогноз бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, яким визначено показники місцевого бюджету на середньостроковий період. Прогноз бюджету є основою для складання проекту бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Також було схвалено Програму реалізації бюджету громадських ініціатив Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, яка дасть можливість жителям громади впливати на розподіл частини коштів бюджету Макарівської селищної територіальної громади та сприятиме розвитку населених пунктів.

Окім цього, члени виконавчого комітету схвалили проект програми фінансової підтримки 32 державної пожежно-рятувальної частини (смт Макарів) 8 державного пожежно-рятувального загону (смт Бородянка) ГУ ДСНС України у Київській обл. на 2021 рік та проект програми фінансової підтримки громадських організацій, осіб з інвалідністю та ветеранів на 2021 рік.

Окремо на засіданні виконавчого комітету прийнято ряд рішень рекомендованих до розгляду Комісією з питань захисту прав дитини Макарівської селищної ради та Комісією з житлових питань при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради.