Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради 28.01.2022 о 09:00 в смт Макарів (зала засідань Макарівської селищної ради)

ПОРЯДОК ДЕННЙ
чергового засідання виконавчого комітету
Макарівської селищної ради восьмого скликання
28 січня 2021 року

№ з/пНазва питання
1Про ініціювання створення добровольчого формування Макарівської селищної територіальної громади.
2Про схвалення Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
3Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади за 2021 рік».
4Про затвердження плану заходів Макарівської селищної ради щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів
5Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
6Про видачу ордеру на жиле приміщення
7Про внесення змін в облікові справи громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
8Про надання згоди на проживання та реєстрацію місця проживання.
9Про внесення змін та продовження дії договору оренди комунального майна Макарівської селищної територіальної громади
10Про схвалення проекту Програми створення та ведення містобудівного та земельного кадастру Макарівської селищної  територіальної громади на 2022 рік.
11Про затвердження у новій редакції Положення про уповноважену особу з публічних закупівель Макарівської селищної ради.
12Про визначення видів робіт та переліку об’єктів на території населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади, на яких у 2022 році будуть виконувати роботи порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних (оплачуваних) робіт.
13Про визначення видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів на території населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади, на яких у 2022 році будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
14Про присвоєння, зміну, коригування адрес об’єктам нерухомого майна.
15Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
16Про затвердження розподільчого акту Мотижинської сільської ради.
17Про затвердження положень про преміювання працівників Комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Макарівської селищної ради та Комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Макарівська громада» Макарівської селищної ради.
18Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Макарівської селищної територіальної громади.
19Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 21.12.2021 № 233 «Про організацію харчування учнів і вихованців закладів дошкільної та загальної середньої освіти Макарівської селищної територіальної громади у 2022 році».
20Про створення комісії з розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення певним категоріям громадян та членам їх сімей за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.
21Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 28.01.2021 № 003 «Про утворення комісії з розгляду питань надання соціальної матеріальної допомоги мешканцям Макарівської селищної територіальної громади».
22Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 29.12.2020 № 011 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради».
23Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
24Про надання статусу дитини-сироти.
25Про позбавлення матері батьківських прав відносно малолітніх дітей.
26Про недоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої дитини.
27Різне