Руйнування багатоквартирних житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок збройної агресії російської федерації, загрожує мешканцям цих будинків.

Одним із таких є багатоквартирний житловий будинок за адресою: вулиця Довженка Олександра, 34, смт Макарів, який був пошкоджений внаслідок обстрілів окупантами.

Сьогодні Вадим Токар, Макарівський селищний голова провів збори з мешканцями цього будинку та повідомив про початок робіт з демонтажу аварійно-небезпечних конструкцій постраждалої частини будинку та подальші роботи з консервації об’єкту.📑 Таке рішення було прийняте виконавчим комітетом Макарівської селищної ради на підставі висновків експертів за результатом проведеного обстеження.

👨‍🚒🚧 На час проведення протиаварійних робіт житловий будинок буде відключено від інженерних мереж – водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

✨Дякуємо мешканцям цього житлового будинку за згуртованість та розуміння ситуації.

❗️Нагадуємо, внаслідок збройної агресії російської федерації в нашій громаді зруйновано вщент 585 приватних будинків; 2095 приватних будинків мають пошкодження різного ступеню.

Пошкоджено 60 багатоквартирних будинків, 2 з яких підлягають повному, а 8 – частковому демонтажу.