Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У приміщенні Макарівської ДПІ відбулася зустріч з волонтерами на тему: „Проведення кампанії декларування доходів громадян у 2012 році” за участю начальника ДПІ Лілії Джиги.

Очільник відмітила, що вже не перший рік волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують мешканців Макарівщини про діяльність податкової служби. Вони розповсюджують брошури, листівки з питань оподаткування та інформують населення про роботу податкових органів. Громадські консультанти – волонтери допомагають податківцям і тим самим підвищують податкову культуру різних слоїв суспільства, що в свою чергу сприяє налагодженню партнерських відносин між платниками податків та державою.

Далі Лілія Джига роз’яснила присутнім порядок заповнення декларації про доходи, ознайомила з основними моментами проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році.

Також наголосила, що громадяни забезпечуються бланками декларацій, отримують безкоштовні консультації. Про проведення кампанії декларування розміщені об’яви у засобах масової інформації, на стендах.