Останнім часом цілий ряд населених пунктів нашої громади включно із частиною селища Макарів потерпають від частих аварійних відключень електроенергії.
У зв’язку з цим, Макарівським селищним головою Вадимом Токарем була ініційована зустріч з директором акціонерного приватного товариства “ДТЕК Київські Регіональні Електромережі” – Віталієм Шайдою.
У ході зустрічі було досягнуто домовленості про початок реконструкції лінії електропередач потужністю 10 кВ, що проходять територією нашої громади
з жовтня цього року. Це повинно суттєво вплинути на періодичність аварійних відключень у позитивний бік.
Під час розмови йшлося про неналежне обслуговування трансформаторних підстанцій та ліній електропередач з боку енергокомпанії.
Ще з однією складністю – зеленими насадженнями, які заважають обслуговуванню ліній електропередач, вирішили займатися по можливості спільними зусиллями. Наша громада зацікавлена у безперебійній подачі електроенергії.
І надалі працюватимемо для влаштування і підтримання комфортного проживання мешканців громади.