Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Зустріч проведено начальником Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Лілею Джигою з новоствореними фізичними особами – підприємцями.

Лілія Джига повідомила, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп згідно з вимогами Податкового кодексу з 01 січня 2022 року зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій незалежно від виду діяльності та обсягу доходу. При цьому ФОП – платники єдиного податку, що здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, а також платники єдиного податку, які зареєстровані платниками ПДВ, зобов’язані вести облік товарних запасів, відповідно до вимог затвердженого Порядку ведення обліку товарних записів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку, який затверджений наказом Мінфіну від 09.09.2021 №496.

Також, наголошено платникам податків про необхідність використання електронних сервісів та процедури отримання ЕЦП в кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. На всі питання, що задавались були надані вичерпні відповіді.