Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

10 лютого, у суботу, Макарівський селищний голова Вадим Токар та його заступник Марина Радченко провели зустрічі з мешканцями пошкоджених багатоквартирних будинків по вулиці Садова 1, 1А, по вулиці Проектна 12, 14 в Макарові та в с. Копилів щодо створення та функціонування ОСББ у нашій громаді.

Створення ОСББ для таких будинків особливо актуальне під час їх відновлення та є важливою передумовою задля участі у програмі «ВідновиДІМ», про яку розповідали раніше, адже обʼєднавшись отримуєте переваги.

👩‍💻 Про особливості та практичні аспекти процедури створення Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), утримання спільної сумісної власності, зокрема, і під час відновлення, розповіли регіональні координаторки Проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)» Вікторія Коломієць та Наталія Шевченко.
В ході зустрічі учасники зборів отримали від спікерів вичерпні відповіді на свої запитання.

☝️Зазначимо, що Макарівською селищною радою активно ведеться підтримка новостворених ОСББ та здійснюється супровід ініціативних груп щодо їх створення.

З мешканцями багатоквартирних будинків села Копилів, крім питань створення ОСББ, обговорили питання впорядкування надання комунальних послуг, відповідно до чинного законодавства.

Наразі, мешканці багатоквартирних будинків виявили зацікавленість та вирішили розпочати роботу у напрямку створення та підготовки до проведення установчих зборів.

Раді за активізацію наших мешканців у напрямку створення ОСББ. Сподіваємось, що якнайбільше наших громадян візьмуть за приклад практику участі вже створених ОСББ у відповідних програмах з підтримки таких обʼєднань.

Тільки так, спільно, ми зможемо рухатися у сторону позитивних змін та змінювати нашу громаду на краще.