Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода
Токар Вадим Яковлевич

Звернення Макарівського селищного голови:

💙💛 Вишиванка – наш генетичний код, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність.

Це унікальний та потужний оберіг заряджений на перемогу, здоров’я і добро.

Сьогодні усі ми маємо можливість одягнути вишиванки та показати всьому світу, що ми – єдині, ми – українці, завдяки нашим мужнім захисникам, які ціною власного життя боронять нашу землю.

З Днем вишиванки!


Робота якої не видно.

На фото документація з відновлення двох багатоквартирних будинків по вул. Проектна 10 та Димитрія Ростовського 62 в смт Макарів.

Найближчим часом очікуємо експертні висновки на аналогічну документацію по багатоквартиркам за адресами вул. Садова 1, Садова 1-а, Довженка 34 в смт Макарів, вул. Київська 47 в с. Калинівка.


‼️Звертаюсь до мешканців смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка та смт Кодра.

Повідомляю вас, що ТОВ «Екосервіс Груп», яке є єдиним надавачем послуг з вивезення побутового сміття для населених пунктів – смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка та смт Кодра, фактично припинило вивезення твердих побутових відходів нехтуючи своїми договірними зобов’язаннями.

Це не перший випадок виникнення перебоїв з вивезенням ТПВ. Зі свого боку, ми, як місцева влада, вже неодноразово зверталися до надавача послуг із зауваженнями і сподівалися на вирішення тимчасових складностей. Проте, якщо найближчим часом надання послуг з вивезення ТПВ не стабілізується, ми будемо ініціювати розірвання договору і заміну надавача послуг на іншого.

Тим часом, прямо зараз працюємо над тим, аби віднайти можливість вивезення ТПВ, що накопичилися силами КП «Макарів ВУЖКГ». Однак, це займе певний час. Прошу з розумінням поставитися до ситуації, що виникла.